Türksoyu Karasör Sanayi Türksoyu Karasör 1988 yılında Ankara?da kurulmuştur. Toplam 2 personeli ile işe başlayan firmamın bugün personel sayısı 15 'i bulmuştur.


Dürüst çalışmayı prensip edinen firmamız kurulduğu günki adreste hizmete devam etmektedir.Kuruluş amacı olarak konusunda lider bir karoser firması olmayı ve bu liderliği kullanıcılarına da yaşatmayı amaçlayan firmamızın kendisine benimsediği ilk ilke olan ?Karoser sektörünün ,teknolojinin getirdiği imkanlar doğrultusunda çözerek bu mesleğin gelişmesine katkıda bulunmak ??ilkesini hiçbir zaman unutmamıştır.


Türksoyu Karoser,piyasaya vermiş olduğu güven ve kalite anlayışını göstermiş ve müşterilerden aldığı pozitif enerji ile devam etmektedir.Açık yada kapalı panel-sac kasa ,alüminyum kasa ve özel tip kasa imalatlarını sürdürmekte ve yeni gelişmeler olarak ilerlemektedir.

Üretilen her tip kasa müşterilerimizin istekleri doğrultusunda geliştirilmek üzere daha kaliteli bir hizmet vermek amacı ile araştırılmaktadır.Müşteri memnuniyeti esaslı iş anlayışımız karasör sanayiindede farkımızı ortaya çıkarmış ve piyasadan sıyrılmamızı sağlamıştır.

 

 

Kalite Politikamız...

Kalite Politikamız

 
Hızlı ve son derece dinamik bir yapıya sahip olan karasör sektöründe faaliyet gösteren firmamız yapılanmasını bu dinamize ayak uyduracak şekilde düzenlenmiştir. Satış sonrası desteğin en az satış kadar önemli olduğuna inanıyoruz.

 

Vizyonumuz...


Karasör sektöründe karasör imalatı ile yakaladığı başarı trendini yapılan gelişmeleri takip ederek devam ettirmektedir.

Firmamızın bu sektör içinde teknolojinin son imkanlarını sunma anlayışını devam ettirecektir.

 

NOt:Sitemizdeki tüm resimler FİRMAMIZA aittir. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com